подорожні: Путники / Подорожні - Игорь Стрембицкий / Ігор Стрембіцький 2005, Подорожні (Wayfarers) Ігор Стембіцький, Подорожні\Ігор Стрембіцький ,


...
подорожні

Україна
Рік: 2005
Режисер: Ігор Стрембіцький.

Золота пальмова гілка. Канни 2005.
...фільм про дитинство, яке не повертається, про мрії, які не здійснюються, і про те, що божевілля може бути і щастям, і горем...
«Подорожні» (в міжнародному показі — «Wayfarers») — короткометражний документальний фільм 2005 року режисера Ігоря Стрембіцького. Перша українська стрічка — переможець Каннського кінофестивалю.

Для зйомок свого психологічного фільму Стрембіцький обрав незвичайну київську натуру —- Будинок ветеранів, в якому доживають століття самотні немолоді актори, психоневрологічний диспансер з його дивним для багатьох устроєм.
Назва: "Подорожні"
Країна: Україна
Режисер: Ігор Стрембіцький
Автор сценарію: Наталя Конончук
Оператор: Ігор Стрембіцький, Артем Васильєв

Рік: 2005
Тривалість: 10 хвилин
Документальний
Технічні характеристики: 35 мм; ч/б; 1:1,37; плівка: "Свема"; звук: оптичний (моно)
Виробництво: Київський національний університет театру, кіна і телебачення імени І. Карпенка-Карого (КНУТКіТ)

Синопсис
Ой люлі-люлі, спатоньки хочу, покладу я головоньку на білую постелоньку, може, я засну... Фільм про
Фільм про дитинство, яке не повертається, про мрії, які не здійснюються, і про те, що божевілля може бути і щастям, і горем.
Країна: Україна
Рік: 2005
Тривалість: 10 хвилин
Жанр: Документальний
Бюджет: 15000 гривень
Виробництво: Київський національний університет театру, кіна і телебачення імені І. Карпенка-Карого (КНУТКіТ)
Ой люлі-люлі, спатоньки хочу, покладу я головоньку на білую постелоньку, може, я засну... Фільм про дитинство, яке не повертається, про мрії, які не здійснюються, і про те, що божевілля може бути і щастям, і горем.
Золота Пальмова Гілка (за короткий метр)
МКФ Канни 2005р.
Ігор Стрембіцький
Перший український, що виграв на каннському
Режисер Ігор Стрембіцький
Киев февраль 2014, ансамбль народных инструментов Адония
Подорожні - це люди, з якими тобі по дорозі. Іншими словами, попутники. Ми в житті зустрічаємо масу людей, чиї історіі не менш цікаві за історії зірок телеекрану. На Першому стартує нова програма "Подорожні" з Ольгою Герасим'юк.

Музика: Balmorhea - The Summer
Відео: Олександр Попенко

Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
За 19 км на південь від районного центру Бучач розташувалося невелике старовинне містечко Золотий Потік. Найвизначніша пам'ятка Золотого Потоку - середньовічний замок.

[club23282997|Сподобалося, хочу ще]
Марія Берлінська має досить незвичну для жінки професію – вона оператор безпілотного літального апарату (БПЛА), який збирає розвіддані про сили супротивника у зоні АТО. Про шлях від історика до аерозвідниці Марія розповість Ользі Герасим’юк у новому випуску програми "Подорожні".
Поїздка до Чернігова. Чудове місто з великою історією і духом. Просто гуляння містом і знімання того на відео. Під музику Скрябіна (Андрія Кузьменка) "Кольорова".
Що змушує жертв домашнього насильства мовчати про це? Релігія? Сором? Чи стереотипи стосунків у культурному середовищі?

Гостя Ольги Герасим’юк – письменниця і правозахисниця Лариса Денисенко вважає, що такі речі замовчувати не можна. Вона упорядкувала збірку оповідань українських письменників про різні форми насильства, де присутні коментарі психологів і поради юристів. "ПРОтиНАСильства" покликана привернути увагу більш широкої аудиторії до цієї проблеми і дати алгоритм дій тим людям, які від цього потерпа

Гість програми "Подорожні" народився і виріс у Луганській області. Він був там і тоді, коли безкоштовно почали роздавати зброю і на вулицю виходили тільки засвітла. Ставши свідком конфлікту на Сході, Валентин Торба говорить, що його батьківщина тепер не має майбутнього в найближчі 15-20 років, бо люди там ізольовані і піддаються інформаційному тиску. Він вважає, що Україну дуже посварили, але сталося це не миттєво, а ще з 90-х років формувалося підґрунтя для того.
Хто наживається на рятівних шлюпках судна,
Ми би пишалися досягненнями українських вчених, якби про них знали. Одним із тих, хто вирішив шпиняти можновладців та колег заради ознайомлення людей із тим, що і навіщо відбувається в українських наукових центрах, є молодий патофізіолог, науковий співробітник Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця НАН України Сергій Гончаров.
Разом з іншими вченими з різних галузей, об'єднання яких називають науковою хунтою, він займається популяризацією світової і вітчизняної науки.
збудив мене....))
Він не міг миритися з тим, що інформаційна війна породила зневіру та депресію серед українців. Він розізлився і почав писати. Український блогер Gorky Look уже рік активно розвінчує міфи російської пропаганди.
Про серйозні речі розповідає так, що іноді хочеться реготати. І саме так веде свою боротьбу з паралізуючим страхом українців перед східним сусідом. Його публікації читають в Україні, Росії, Білорусі, Канаді та Ізраїлі. Горький Лук пише російською і наголошує на тому, що мова не повинна бути засобом ша
ЦІКАВИЙ ВІДПОЧИНОК ПОДАЛІ ВІД ПОВСЯКДЕННОЇ МЕТУШНІ.
Запись от 11.04.2016 на канале UA:Перший. http://1tv.com.ua/
Их канал на YouTube: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine

Спасибо Ольге Герасим’юк за интересные вопросы и замечательную атмосферу.

Назва: "Подорожні"
Виробництво: Київський національний університет театру, кіна і телебачення імени І. Карпенка-Карого (КНУТКіТ)
Країна: Україна
Рік: 2005

Про фільм:
Українська стрічка - переможниця Каннського кінофестивалю-2005.
Журналіста В’ячеслава Веремія було вбито у ніч проти 19 лютого 2014 року тітушками. Убивці й досі не покарані…

Історію В’ячеслава і свою Ользі Герасим’юк розповіла його мати – Катерина Веремій. Історію про те, що вона передчувала і як просила тоді сина заночувати в редакції…

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Що уже змінив й у майбутньому змінить процес позбавлення назв комуністичного періоду? Як процес називання впливає на життя не тільки людей, а й населених пунктів? Чому історію українців писали без нашої участі? Чи правда, що тепер ми переписуємо власну історію з чистого аркуша?

Про назви міст як жарти, до яких ми звикли, владу, що не є командою КВК, рештки радянського сприйняття дійсності в житті сучасних людей та місце слову "змусити" у контексті декомунізації говорив голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович у цьому випуску програми "Подорожні" з Ольгою Герасим’юк.
На трьох машинах з автоматами Ірину Довгань приїхали брати за те, що вона допомагала українським військовим. А вони з подругою – просто українські жінки, які хотіли зробити хоч щось корисне. Проте й після цього гостя Ольги Герасим’юк щиро вважає що жінки не повинні зазирати у війну, а те, що таке зараз відбувається в Україні – просто вимушена ситуація.
Цього разу у "Подорожніх" – історія Ірини зі страшної відомої фотографії, де вона стояла обгорнута прапором біля стовпа, а її била ногою інша жінка. Про стра
Людям властиво вірити у всяку ахінею, бо вона творить привабливу реальність, у якій зручніше жити. А ще тому, що ми не вміємо сприймати новини, можливе інформаційне захоплення території, яке потім переростає у фізичне її відокремлення.

Про розхитування ситуації в Україні тими, хто не відчуває за неї відповідальності, спад довіри до ЗМІ, дискусію з пропагандистами та способи пошуку контакту з людьми по обидва боки конфлікту Ольга Герасим’юк говорила із журналісткою Катериною Сергацковою.

Вогонь припиняєтьс

Створена командою українців альтернативна технологія пересування поверхнею Марса перемогла на всесвітньому хакатоні від NASA (Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору). Україна вперше взяла участь у 48-годинному марафоні, метою якого було створення інноваційних концепцій космічних апаратів різного призначення. І тим цінніша ця перемога, адже раніше основні українські космічні технології були зав’язані з російськими ракетоносіями і все довелося починати з чистого листа.

Про у

...а ви знаєте, заради кого до Харкова приїзджали й де гостювали Маяковський, Пастернак, Асєєв, Єсенін та багато інших впливових чоловіків минулого сторіччя? Дивіться невеличке відео про подорож до колиски просто талановитих митців, просто відчайдушних серцеїдок, просто розумних жінок, але зовсім непростих сестер Синякових...
Ви дізнаєтесь історію Ксенії Бикової, яка живе на війні. Історію її безмежної любові, яку вона знайшла завдяки Україні.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
На бетонній підлозі у підвалі, прикутий кайданками за руки і ноги до труби, місяцями жив гість Ольги Герасим’юк. Він потрапив у полон бойовиків так званої ЛНР, коли приїхав туди з гуманітарною місією – перевезти хворих туберкульозом дітей на підконтрольну Україні територію.

Росіянин Анатолій Поляков розповідає, що приголомшений агресією і психозом, які існують у його рідній Росії. А віднедавна його вважають там зрадником, ба більше – загрозою національній безпеці.

:::::::ИНФОРМАЦИОННАЯ ВОЙНА:::::::
::::::https://vk.com/public4121067:::::::
Друге моє інтерв'ю, щодо мандрівки Туреччиною
Мої враження, спогади, історії...

Тепер з відеоматеріалами!
Кажуть так цікавіше, ніж просто сидіти в студії :-)
Телепередача "Подорожні замальовки" знята телекомпанією ТТБ
Результати пошуку на запит "скачати відео про потутори" у Яндекс.Відео
Фільм про Великі Гаї, перспективне село поблизу Тернополя, одне з найбільших в області.

Тернопільська ОДТРК, 2012

[club23282997|Сподобалося, хочу ще]
Гостя першої програми "Подорожні" Ольги Герасим’юк – рідна сестра української льотчиці Надії Савченко Віра Савченко. Для багатьох Надія – символ мужності. Ця жінка відома як доброволець батальйону "Айдар", солдат, котра боролася, щоб захистити свою країну, не побоялася проявити відкриту непокору, коли її захопили сепаратисти. А далі вона стала жертвою путінського режиму, політичної розправи Росії. Та є в її біографії і маловідомі цікаві факти.

Чому Путін боїться Надію Савченко? Звідки вона черпає енергію,
Видео с отчетного концерта студии "СВІТ" 1 июня 2015 года.
Аккомпанирует Евгений Кошель - ученик гитарного направления.
Хто любить подорожувати чи ще краще — походи в гори, знає, що є "моменти" слабкості. Але з піснею "Я — подорожній" в джемівському аранжуванні і виконанні подружжя Світлани та Валентина Пилипчуків можна і не одну гору пройти!
Майже кожен її запис у Facebook збирає тисячі "лайків", адже мало хто вміє говорити про складні речі настільки відверто, гостро і водночас невимушено й кумедно, чи то мова йде про війну, чи про взаємини між чоловіком та жінкою. Кожен пост відомого українського блогера Татусі Бо – це квінтесенція нашого повсякденного життя, подана у дотепній життєствердній манері соковитою і живою мовою.
Їй болить, що події останнього року зробили людей закритими, розгубленими й дезорієнтованими, через те, що українцям дуже
Вона – переселенка зі Свердловська. Каже, що її війна почалася не минулого року, а у 2014-му, коли у їхньому місті був Майдан. "Ви не розумієте, що таке – у "голубому" Донбасі пройтися зі помаранчевою стрічкою", – розповідає письменниця і блогер Олена Степова.

А ще з гіркотою каже, що сьогодні часто чує від своїх земляків "Ми помилилися". Але виважено каже: "Я-то повернуся… Але хто поверне загиблих, літніх людей, які вішалися від глоду, зґвалтованих?".

Про своє життя до і під час, про героя так званої Нов
http://vk.com/mvi_on

Фильм про детство, которое не вернется, про мечты, которые не сбудутся, и про то, что сумасшествие может быть как горем, так и счастьем.

A film by Ihor Strembitsky.

Synopsis
Oh lulla-lullaby, How I want to sleep, So I'll put my head, On the white bed, Maybe I will fall asleep... Film about childhood that never returns, about dreams that can't come true and about madness as a kind of happiness or grief.

"Wayfarers" is the first Ukrainian film chosen to the Official Selection (Short Film Competition) of Festival de Cannes.

http://www.kinokolo.ua/podorozhni/en/