Роботы спортсмены: Я робот спортсмен! Ломай меня полностью, Я робот спортсмен! Ломай меня полностью!, Я робот спортсмен Ломай меня полностью!, Алкогольный


...
Роботы спортсмены

http://vkontakte.ru/umnoe Умные цитаты, афоризмы и высказывания умных людей
Такое плюшевое чудо, которое с точностью часового механизма ловит мячик, презентовали на прошедшей недавно выставке в Тайване.
Интерактивное робошоу - это слет современных роботов и последних достижений робототехники из Америки, Европы, Южной Кореи и Японии

Міністр молоді та спорту, представник партії "Народний фронт" Ігор Жданов виступив під час години запитань до Уряду та проінформував Верховну Раду про стан підготовки до літніх Олімпійських та Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро у 2016 році.

За словами Ігоря Жданова, Уряд Арсенія Яценюка зробив чимало позитивних кроків для забезпечення якісної підготовки збірних команд України до головних змагань чотириріччя.

«Незважаючи на війну та складну соціально-економічну ситуацію, Україна впродовж останніх двох років зберегла свої позиції у ТОП-20 провідних спортивних держав світу», - наголосив Міністр.

Він нагадав, що у 2015 р. українці успішно виступили на I Європейських іграх в Баку. Завойовано 46 нагород: 8 золотих, 14 срібних та 24 бронзових. П'яте командне місце в Європі за кількістю здобутих медалей.

Протягом 2015 р. члени збірних команд України з олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видів спорту здобули на міжнародних змаганнях понад 2800 нагород різного ґатунку. З них майже 1 тис. золотих наго
Смотри пародии на сайте http://www.bazava.ru/
Ярмарка Geek Picnic
В честь открытия Олимпиады в Рио Дежанейро 2016, ВЕЗДЕФИТНЕС выяснил, кто сильнее: робот или человек!

Подписывайся:
http://vk.com/minishowtv

Нет времени и денег на фитнес зал?
Самый известный фитнес тренер Дарья Куртеева считает, что можно заниматься спортом где угодно и когда угодно! Особенно в дни Олимпийских игр в Рио дежанейро 2016!

В этом выпуске фитнес инструктор Дарья расскажет, как тренироваться спортом вместе я роботами!

Ведущая Дарья Куртеева: http://instagram.com/kuraiter/
Режиссура, съёмка,