"Втеча з Шоушенка": Втеча з Шоушенка, Втеча з Шоушенка / Побег из Шоушенка / The Shawshank Redemption, Втеча з Шоушенка (1994), Втеча з Шоушенка / The


...
"Втеча з Шоушенка"

The Shawshank Redemption (1994)

http://www.hurtom.com/torrents/forum/viewtopic.php?t=1945
ЦІКАВЕ ВІДЕО, МУЗИКА, КНИГИ ТА СТАТТІ:
Тверезість-Духовність-Спорт - ТДС.com
Тверезість-Духовність-Спорт - vk.com/tds_r
ОЛЕКСАНДР ТВЕРЕЗИЙ - vk.com/xxx20
ТВЕРЕЗЕ ДУБНО - ТДС.com/tvereze_dubno
ТВЕРЕЗЕ ДУБНО - vk.com/tvereze_dubno
Американський фільм-драма 1994, знятий режисером Френком Дарабонтом за повістю Стівена Кінга «Ріта Гейворт та втеча з Шоушенку» (англ. Rita Hayworth and Shawshank Redemption). Станом на 5 вересня 2010 року фільм займає 1-е місце у рейтингу фільмів за версією IMDb.
Втеча з Шоушенка (IMDb 9.8) Фільм №1 за рейтингом сайтів IMDb.com, kinopoisk.ru
Рік: 1994
Країна: США
Жанр: Кримінал, драма
Сюжет:
Шоушенк - назва в'язниці. І якщо тобі немає ще 30-ти, а ти отримуєш довічне, то приготуйся до гіршого: для тебе виходу з Шоушенка не буде!!! "хіба що в могилу" Енді Дюфрейн, віце-президент солідного банку, засуджується до двох довічних ув'язнень за обвинуваченням у вбивстві дружини і її коханця. Він відбуває ув'язнення в тюрмі Шоушенка, де проходить всі кола пекла, проявляючи незвичайну мужність, завзятість і холоднокровність.

Приємного перегляду😉
The Shawshank Redemption (1994)

http://www.hurtom.com/torrents/forum/viewtopic.php?t=12369
Назва: Втеча з Шоушенка
Рік: 1994.
Мова: Українська.
Розмір кадру: 1280х720
Час: 2:22:35

Група : http://vk.com/online_movies_ukraine_hd
Онлайн : http://www.ex.ua/76861080?r=20616070,20616027
Офіційний сайт каналу 1+1. Новини, телепрограма, відео
▼Підписуйтесь▼
► http://vk.com/online_movies_ukraine_hd
У в'язниці Шоушенка свій термін відбувають ті, хто звідти вже ніколи не вийде. Молодий фінансист, помилково ув'язнений, і чорношкірий злочинець вириваються на волю. Чим вони готові пожертвувати, щоб ​​вдихнути ковток повітря з вільних полів?
Дивіться на 2+2 у суботу о 21:00.
Більше про фільм на сайті 2+2: http://2plus2.ua/watch/one/Hf-Vtecha-z-Shoushenka.html
Втеча з Шоушенка (Ludovico Einaudi - Una Mattina)
гостросюжетний бойовик
За розповіддю Стівена Кінга "Ріта Хейворт і спокута у в'язниці Шоушенк". Енді Дюфрейн, віце-президент солідного банку, засуджується до двох довічних ув'язнень за обвинуваченням у вбивстві дружини і її коханця. Він відбуває ув'язнення у в'язниці Шоушенк, де проходить всі кола пекла, проявляючи незвичайну мужність, завзятість і холоднокровність. Оповідання йде від імені темношкірого зека по імені Ред, з яким Енді міцно здружився. Завдяки своєму потужному інтелекту і фінансовим талантам екс-банкір стає неофіці
Енді Дюфрейн, віце-президент солідного банку, засуджується до двох довічних ув'язнень за обвинуваченням у вбивстві дружини і її коханця. Він відбуває ув'язнення в тюрмі Шоушенка, де проходить всі кола пекла, проявляючи незвичайну мужність, завзятість і холоднокровність.
Рецензия к кинофильму и книге Побег из Шоушунка Стивена Кинга